نکاتی در مورد انرژی و انرژی درمانی

فردی را که مشکل اعتیاد داشت را به او معرفی کردم ولی نه تنها هیچ نتیجه ای نگرفت بلکه بعدا متوجه شدم که خودش خیلی مشکل دارد و فکر می کند که از طریق موکل و دعا می تواند مشکلات افراد را به اسم انرژی درمانی برطرف کند. اگر فکر می کنید زندگی بی نظمی دارید یا دائما حس می کنید یه چیزی کمه اما نمیدونید که اون چیه. پرانا یا کی همان انرژی حیات بدن است که بدن را زنده و سالم نگه می دارد. موضوع دیگر انرژی درمانی كه بعضی ها با دیده شك و تردید به آن نگاه میكنند، درمان از راه دور است. یا چه جاهایی از نظر انرژیكی آسیب دیده است. در حقیقت چاکرای قبل نقطه مرکزی بدن و متعادل کننده 6 چاکرای دیگر است . بهر حال انرژی درمانی هم هماند دیگر روشهای درمانی دارای نظریهها و تكنیك میباشد. این کتاب یکی از ساده ترین، در عین حال پیشرفته ترین و کاربردی ترین کتابهای موجود در دنیا برای یادگیری کار با انرژی و انرژی درمانی میباشد که از نویسنده معروف کتاب دینامیک اختری، رابرت بروس منتشر شده است. آشنایی با تكنیكهای پیشرفته انرژی درمانی میتواند در بهبودی بدن از بیماریهای سخت كمك كند. اگر هدف بهبودی بیمار باشد لازم است كه ما هر روشی را بیاموزیم تا بتوانیم به انسانهای بیشتری كمك كنیم.انرژی درمانی با هیچ روش درمانی مخالفت یا مبارزه نمیكند.

بهره بردن از حرکات یوگا و تکنیک ها ی آرام سازس بدن ،تا 45 در صد موجب کنترل علائم آسم در بیماران مبتلا می شود.براساس مطالعاتی که دکتر صادق صفارزاده متخصص آسم و آلرژی و ایمنووژی در خصوص نقش یوگا در کنترل آسم انجام داده است،وی اظهار داشت:آسم یک بیماری تنفسی شایع است که توسط فاکتور های زیادی از قبیل استرس تحت الشعاع قرار می گیرد.وی ادامه داد:پیامد اضطراب و استرس در دستگاه تنفسی یک بیماری آسمی به صورت تشنج در ناحیه نای و نایچه ظاهر می شود و سفتی و گرفتگی مجاری تنفسی را به همراه دارد.این متخصص آسم با اشاره به این نکته که کاهش اضطراب بیمار کمک شایانی به بهبودی علایم آسم می کند،خاطر نشان کرد:به اغلب بیماران توصیه می شود که به وسیله ی تکنیک های آرام سازی بدن از استرس خود بکاهند که یکی از موثرترین و مفیدترین این روش ها یوگاست.دکتر صفار زاده در مورد نقش یوگا در بهبود بیماران آسمی تصریح کرد:بسیاردیده شده است در بیمارانی که از تمرینات یوگا استفاده می کنند ،پس از مدتی نه تنها ظرفیت عملکردی ریوی بهبود یافته ،بلکه قدرت ماهیچه ای تنفسی و اسکلتی نیز به مراتب افزایش می یابد.وی در نهایت تاکید کرد:بسیاری از بیماران آسمی با استفاده از یوگا موفق شده اند که وابستگی خود را به دارو به میزان زیادی کم کننو حتی تعداد بسیاری از آنها موفق به قطع کامل دارو شده اند،به همین سبب بهره بردن از روش های یوگا به کلیه مبتلایان به آسم توصیه می شود.

آیا می توانم از بلور ها برای افزایش انرژی محیط اطراف خود استفاده کنم؟ شبکه خورشیدی که نیروی عظیم پتانسیلی در آن ذخیره شده است و از طریق استفاده از تکنیک های تنفسی ویژه یوگا پرانایاما این انرژی در جهت برقراری تعادل فیزیکی و روانی آزاد می شود. یوفوها معمولا دستمایه نظریه های توطئه جذابی درباره ملاقات «آدم فضایی ها» از زمین به قصد ارتباط با انسان ها یا تسخیر کره ماه قرار می گیرند و بسیاری هم بر این باورند که این بیگانگان بازدیدهای زیادی از زمین داشته اند و دولت های بزرگ به عمد این مساله را از مردم پنهان نگاه می دارند. بنابراین طب کل نگر یک نگاه جامع به وجود انسان دارد و از راههای مختلف درمان ، در کنار طب رایج برای شفای انسان بهره میبرد . انرژی درمانی یا شفای پرانیک، علم و هنری باستانی است که با استفاده از پرانا یا کی یا انرژی حیاتی به معالجه تمامی کالبد انسان پرداخته و به نامهای دیگر مانند چی کونگ درمانی، شفای روانی، شفای حیاتی و .. هم خوانده می شود.

پس اگر احساس میکنید دیگر نمیتوانید اعتماد کنید و به عشق نیازی ندارید این تمرین را انجام دهید تا پیامدهای زندگی بدون عشق دامنتان را نگیرد. بلكه انرژی درمانی مثل هر روش درمانی دیگر خودش موثر خواهد بود. به همین دلیل است که بهترین کار برای افراد چاق این است که با ورزشهای ساده شروع کنند مثل پیاده روی، استفاده از دستگاههای کششی، یا رکاب زدن روی دوچرخهی ثابت با سرعت کم. معمولاً اینگونه افراد از تكنیكهای معدودی اطلاع دارند. باید از آن استفاده كنیم تا بتوانیم از داروهایی كه عوارض زیادی دارند رهایی یابیم. پس انرژی درمانی برای خود اصولی دارد و كسانیكه ادعا میكنند توانایی انجام این روش را دارند باید با تكنیكهای علمی و عملی آن كاملاً آگاه باشند و بر روی آنها تسلط یابند. در این روش انرژی درمانی بیماریهای سخت آموزش مییابند. باشد كه انرژی درمانی بتواند زندگی شما را متحول نماید و در درمان بیماریهای خودتان و عزیزانتان شما را یاری دهد.

دیدگاهتان را بنویسید