انرژی درمانی پیشرفته + کتاب جامع انرژی درمانی پیشرفته+ درمان پرانایی

دکتر کلَت متوجه شد افرادی که در این گروه ها شرکت کرده اند روند سریع تر و بهتری در درمان دارند. با این کار می توانید میدان انرژی و مغناطیسی اشیا را بالا ببرید و از این طریق ارتباط بهتری با آن اشیا برقرار کنید. ناتوروپاتی و آیورودا. همه روی ۵ عنصر کار می کنند. شفاي كوانتومي و بسياري از آنها كه قابل ذكر در اينجا نيستند همه از قوانين پرانا يا انرژي درماني استفاده ميكنند. يا بهبود بخشيم. البته در انرژي درماني هنوز بحث ميكروب و ويروس سر جاي خود قرار دارند و كسي آنها را رد نميكند. جاي آنها را بگيرد. دور انرژي درماني را انجام داده است متذكر شده است كه همانند تكنيكهاي نزديك انرژي درماني موثر ميباشد. تجربهاي در اين زمينه ندارند بيشتر فعاليتهايي را انجام ميدهند. اگر یک کوارتز در اطاقی که در آن زندگی می کنید داشته باشید انرژی منفی محیط را میگیرد و به شما آرامش میدهد.

این علم کهن همراه با تاثیرات عالی پرانا و انرژی حیات وارد تمام سیستمهای درمانی ما شده است که ممکن است از آن اطلاعی نداشته باشیم. در اینجا چند حالت وجود دارد که ممکن است به رفع انسداد هر یک از هفت چاکرای شما کمک کند. این روش یک نیروی طبیعی است ضرری در بدن ایجاد نمیکند. بلكه از قدرت و نيروي بالاتري جهت بهبود سريعتر بدن استفاده ميكنيم. نيروي حيات در انرژي درماني موجب بهبود سريعتر بيماريها ميگردد. نيروي جان يا دم حيات يا نيروي حيات همان انرژي ميباشد كه در انرژي درماني از آن استفاده ميگردد. این دقیقا همان انرژیای است که در ورزش «تای چی» وجود دارد. در این روش از همان نقاط فشاری در بدن استفاده می شود. در روش ریكی درمانگر دستهایش را بر روی نقاط خاص و پر اهمیتی كه شناخته شدهاند قرار میدهد و یا آن را با فاصله بر بالای بدن نگه میدارد.

مثلاً در طب سوزني تعداد اين نقاط به چند هزار تقسيم ميشوند. حتی موقعی که طب سوزنی به وجود نیامده بود، گیاهان دارویی به عنوان داروی اصلی در کشور کره استفاده می شدند. هزینه طب سوزنی برای افزایش قد چقدره؟ بعدها با توجه به نتایج نمودار دستگاه متوجه شد، لحظهای که این فکر را در سر گذراند باید آن را بسوزاند، دراسینا تا حد زیادی به قصد و نیت او برای تهدید سلامتیاش واکنش نشان داد. چه بيماري باشد چه خصوصيات و تواناييهاي ديگري كه با كالبد انرژي ما در ارتباط است. بايد بستگي به نوع بيماري اثراتش را در چند جلسه ببينيد. در اين روش انرژي درماني بيماريهاي سخت آموزش مييابند. این روش شامل سوزاندن فتیله داغ با هدف­گیری محل دقیق روی سطح پوست است. لكه انرژي درماني مثل هر روش درماني ديگر خودش موثر خواهد بود. علی اکبر فرهادی هستم در زمینه انرژی درمانگری از سال 1370 فعالیتم را شروع کردم فعالیتی که منشا ان یک نیروی خدادادی بود نیرویی شگفت انگیز و معجزه گر. در واقع دوران کودکی من دوران معمولی و ساده ای بوداوقات بسیاری را در تنهایی میگذراندم زیر اسمان شب دراز میکشیدم و نظاره گر ستاره ها بودم در واقع وحدت و هماهنگی کامل با محیط را تمرین میکردم احساس عجیبی در بدن داشتم یک حس گرمای شدید و یک حس انفجار و همین حس با عت شده بود خود را بیمار بپندارم سالها این وضعیت را تحمل کردم 20 ساله بودم که با استادی اشنا شدم” استاد هادی پرورنده روحش شاد باد” راهنمایی های مرحوم مسیر زندگیم را تغییر داد.

فردی که چاکرای هفتم یا تاج او بسته شده باشد بین خود و دنیا وابستگی شدیدی حس می کند که همین وابستگی مانع از پیشرفت معنوی او می شود. 7- حتما متوجه یک نیرو و یک حس غیر مادی در بین دو دست خواهید شد که سعی در نگاه داشتن دستانتان در فاصله خاص میکند. هنگامی که شما یک رنگ را می بینید، به راستی ارتعاشی را احساس می کنید. البته معرفی سوجوک طی یک مقاله و در چند صفحه امکانپذیر نیست، ولی در این مقاله سعی بر این است تا اصول کلی آن معرفی شود. آب سرد دارای انرژی بسیار کمی بوده و با نوشیدهشدن، انرژی مسیری که طی میکند را به خود جذب میکند. در واقع با اتصال دست چپ و راست به یکدیگر بین این دو انرژی متضاد در دو سمت بدن تبادل صورت می گیرد و با هم به تعادل می رسند. و در صورت عدم تعادل دچار بیماری میشود. برخی هم آن را مستقیما به پزشکی و دخالت در درمان بیماری ها ربط می دهند؛ اما پیام واقعی این است که « واقعیاتی پیرامون زندگی کنونی ما وجود دارد که جزئی از وجود ماست. بطورکلی پزشکی جایگزین برای درمان بیماری از دارو و مولکول های شیمیایی استفاده نمی کند و هر کدام از شاخه های آن بر اساس فلسفه خاصی شکل گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید